Knihovnička

Dekorace do zahrady

dekorace_do_zahrady_207907_bigNechte se inspirovat a zkrášlete svou zahradu. Na výrobu dekorativních doplňků přitom stačí běžně dostupný materiál - dřevo, plech, staré hrnce či konvičky, dráty, kameny, sklo, suché plody či vyřazené kuchyňské náčiní.

Notes Květinové kuchařky

14Jana Vlková připravila nezbytný doplněk Květinové kuchařky pro všechny milovníky jedlého kvítí a býlí nejen do terénu.

Palety

Knizka_PaletyKniha s podtitulem nábytek za pár minut nejen na zahradu.

 

Z palet můžete vyrobit spoustu věcí, které Vám budou dělat radost. Nechte se inspirovat knihou a pusťte se směle do toho.

Ježek v zahradě

jezek_600dpiUměli byste se postarat o zraněného ježka či osiřelé mládě tak, aby se na jaře mohlo vrátit do přírody? Znáte ježčí jídelníček?

Originální věnce a přírodní dekorace

Obalka_-_Originalni_vence_a_prirodni_dekoraceChcete načerpat novou inspiraci? Rádi tvoříte a hledáte něco originálního, čím byste zkrášlili svůj dům či byt? Pak je tato kniha právě pro vás!

Bydlíme venku

753843Všichni majitelé zahrad, ať už je jejich královstvím malá zahrádka u řadového domku nebo rozlehlá zahrada, najdou v této knize množství tvůrčích návrhů pro pohodlí venku, které mohou sami zrealizovat.

Zahrada k nakousnutí

Zahrada k nakousnutíV této jedinečné, praktické a bohatě ilustrované knize vysvětluje SEPP HOLZER základní principy vlastní formy permakultury a smýšlení.

Květiny pro každou zahradu

751849Kvetoucí květinové záhony se objevují v zahradách méně, než by se čekalo. Souvisí to asi se zažitou představou o pracnosti a neustálé péči o květinové výsadby.

Květinová kuchařka

Obalka_mensi_Kvetinova_kucharkaKvětinová kuchařka - jedlé kvítí a býlí na vaření i zdobení

Autor: Jana Vlková

Nakladatelství Smart Press, k dostání na www.smartpress.cz

 

Objevte nové chutě a vůně prostřednictvím jedinečných receptů s jedlým kvítím a býlím, které váš talíř promění v malířské plátno plné lákavých barev a tvarů.

Sběr květů bude díky věrným ilustracím herbáře, který je spolu s receptovou částí přehledně rozdělen do čtyř ročních období kytkožrouta, procházkou nejen růžovým sadem.

Zahrádka v květináči

zahradka_v_kvetinaciK vytvoření minizahrádky vám postačí balkon nebo okenní parapet! Kniha Zahrádka v květináči Anity Blahušové vám poradí na co si dát pozor, než začnete s pěstováním, pomůže vám vybrat správné nádoby, nářadí a také rostliny vhodné právě pro váš domov. Krok za krokem s vámi rostliny zasadí, zbývá už jen zvolit si ten pravý typ zahrádky.

Strana 1 z 16

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
 

LUNÁRNÍ kalendář

Data nejsou k dispozici.

Fanděte nám na facebooku
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner

Doporučujeme

ZK_2017_3DZde v prodeji

  • Banner

Partneři

  • Banner
  • Dřevostavby
  • Banner