Tip na nákup

Hubí škůdce a hnojí

Provado_CAREInsekticidní hnojivové tyčinky PROVADO CARE® proti škůdcům jako jsou mšice, štítenky, molice, křísi, trásněnky a červci s dvojím účinkem: likvidují škůdce a zároveň poskytují rostlinám potřebné živiny k růstu a dlouhodobou ochranu (až deset týdnů) před opětovným napadením.

Sestava zahradního nábytku

fieldmann_98020676Sestava RUBY (Fieldmann) s ocelovo-hliníkovými profily obsahuje prostorný stůl s deskou z tvrzeného skla, šest ergonomicky tvarovaných křesel a slunečník. Výplň křesel je vyrobena z odolné a pružné syntetické tkaniny, která se ani na přímém sluníčku nerozpálí.

Zahradní hadice

05Už jste si někdy koupili v cenové akci nějakou, skvělou hadici a pak se s ní na zahradě trápili, protože se pořád kroutila, lámala a následně někde praskla? Tak to se vám se zahradní hadicí Rosteto určitě nestane.

Folicur® AL proti houbovým chorobám

folicur_alFungicidní přípravek k přímému použití ve formě kapaliny k aplikaci bez ředění (ready for use) určený k ochraně okrasných rostlin proti padlí, skvrnitosti listů a rzi, k ochraně růží proti padlí růžovému, černé skvrnitosti růže a rzi růžové. Obsahuje stabilizátory pro dlouhodobé a opakované použití doma i na zahrádce.

Dřevovlna ochrání plody

1Novinkou v nabídce zahradnických center je Dřevovlna, souvislý pás tenkých hoblin z borového dřeva. Lze jej uplatnit jako dekorační materiál, zároveň ale může v zahradě posloužit i jako přírodní izolační materiál bránící vzniku plísní na zrajících plodech ležících na zemi, například jahodách, okurkách, dýních, cuketách a dalších.

Elho LOFT Urban

12Pro milovníky pěstování rostlin v nádobách, je přímo určen sortiment květináčů a misek Elho Loft Urban. Jedná se o moderní velkoobjemové nádoby, vhodné jak do interiéru tak především do exteriéru, kde díky svým vlastnostem dokáží plně nahradit finančně náročné rotované plasty, nebo keramické nádoby.

Krystalická hnojiva s lignohumátem

01V nové řadě krystalických hnojiv od firmy FORESTINA je kromě živin a mikroprvků potřebných k harmonickému vývoji a zdravému růstu obsažen také lignohumát, který podporuje příjem živin a následně snižuje jejich vyplavování do spodních vod.

Složte si svůj záhon

08Vyvýšené záhony a truhlíky ze systému WoodBlocX vám umožní (znovu)objevit radost ze zahradničení. Tyto stavby jsou nejen estetické, ale hlavně praktické. Z masivních, dvakrát tlakově mořených dřevěných bloků spojených hmoždinkami z recyklovaného plastu si můžete postavit také opěrné zídky, obrubníky, posezení, vyvýšená jezírka či podezdívky. Záleží jen na vaší fantazii.

Jmenovky usnadní orientaci v záhonech

04Jak je na záhonech důležité používání jmenovek, poznal téměř každý. Když vyséváme drobná semena zeleniny, většinou si pamatujeme, kam jsme vyseli červenou řepu, špenát a kam hrách. Někdy si u záhonů pro lepší orientaci ponecháme i sáček od semen. Působením dešťových a sněhových přeháněk nám však mohou nápisy na sáčcích vyblednout a ztížit tak rozeznávání vysetých plodin.

Parazitické hlístice na smutnice

Smutnice, malé černé mušky vyletující z květináčů. Drobný hmyz o velikosti 2-3 mm. Dospělé mušky rostlinám nijak neškodí, zato nám znepříjemňují život. Škodí však larvy – žijí v půdě a okusují mladé kořínky rostlin. Boj se smutnicemi je většinou obtížný, protože postřiky zasahují jen dospělé mušky. Parazitické hlístice Steinernema feltiae však napadají larvy smutnic v půdě, kde postřiky n01eúčinkují.

Více článků...

Strana 1 z 22

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
 

LUNÁRNÍ kalendář

Data nejsou k dispozici.

Fanděte nám na facebooku
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner

Doporučujeme

ZK_2017_3DZde v prodeji

  • Banner

Partneři

  • Banner
  • Dřevostavby
  • Banner